Atölyeler
 • Koro
 • Oyunculuk
 • Gitar
 • Dans
 • Kılıç
 • Atlı Okçuluk
 • Fotoğraf
 • Makeup
 • Akrobasi
 • Jimnastik
 • Çocuk

Tanıtım videosu için tıklayınız...

Sesine güveniyor musun? Bir takımda, ekip ruhuyla parçalar seslendirsen? Klasik müzikten Türk sanat müziğine, Avangart işlerden Doğaçlama tekniklerine özgürce yeni bilgiler edinsen. Bir de bu eğitimi yıllarca şarkılarını söylediğin duayen, Şef Kamuran Akkor’ dan alsan? Daha ne olsun? Trafikte vaktini harcama, Atölyemize bekleriz.

Kamuran Akkor ile Koro Eğitimi

Kamuran Akkor unutulmaz sesi ve yorumu ile Türkiye müziğine iz bırakmış değerli bir sanatçı. Akkor, her pazartesi 19:00’da ve her salı saat 14:00’de hayatına müzikle güzellik katmak, şarkı söylemenin keyfini çıkartmak isteyenleri KatsSahne’ye bekliyor. Çalışma hayatının stresinden uzakta notalar arasında kaybolmak isteyenler için pazartesi akşamları ideal. Ancak çalışmıyorsanız ya da esnek bir işiniz varsa salı günleri öğlen 14:00’den itibaren Kamuran Akkor’dan koro eğitimi alabilirsiniz.

Dersler her pazartesi 19:00 – 21:00 arasında yapılmaktadır. Ücret: 250 TL+KDV. Bireysel ders almak isterseniz lütfen arayınız 0 212 263 10 63.
Tanıtım videosu için tıklayınız...

Bir karakter nasıl çıkar? Bir oyun içerisinde nasıl var olabilirsin? Gerçekten “olmak” tanımı nedir senin için? İçinde senden başka kaç karakter var biliyor musun? Biraz heyecan yaşamak ister misin? İlla ki oyuncu olmak zorunda değilsin.

Oyunculuk dersi alarak kişisel gelişimine destek olabilirsin. Ya da hep denemek istediğin bir mesleğe karşı yeteneğinin olup olmadığına kendin karar verebilirsin.

Kendine vakit ayır ve yeni şeyler hisset, öğren. Oyunculuk derslerimize katılarak kendini dene.

18:30 - 21:30 arası trafikte kaybettiğin zamanı artık kendine hediye edebilirsin.

Onur Şenay, Ümit İlban ile Oyunculuk Eğitimi


Tiyatro sanatı sadece profesyonel kariyer için değil hayatın her alanında gerekli. Kişiliğinizi sanatla geliştirmenin yanında, doğru ve etkili iletişim ile iş yerindeki başarınızı arttırabilirsiniz. Ayrıca kariyer olarak oyunculuk hedefiniz varsa size deneyimli hocalarımızla yardımcı olabiliriz.

Dersler her salı 19:00 – 21:30  arasında yapılmaktadır. Ücret: 250TL+KDV. Bireysel ders almak isterseniz lütfen arayınız 0 212 263 10 63.Müzik dinlemek evet güzel de, müzik yapabilmek ayrı bir güzellikte. Ben yapamam, çalamam demeyin. Denemediğiniz bir şey hakkında kendinizi kendinize kestirip atmayın. Gitar çalabilmek büyük keyif. Sözlü olarak eşlik ettiğiniz bir parçayı gitarınızla birleştirerek kendinize ve arkadaşlarınıza keyifli vakit geçirtebilirsiniz. Gitar kurslarımız bireysel derslerden sınıf derslerine, bilmeyenler için hazırlanmış ders programlarından ileri seviye tekniklerine bir çok alanı kapsıyor. Bizimle iletişime geçin, güzel tınılar çıkarabilmek için.

Katssahne ile Gitar Eğitimi

Gitara sıfırdan başlamak ya da gitar tekniğini geliştirmek isteyenler için KatsSahne’de ders veriyor. Müzik hayatımın ayrılmazı diyorsanız bireysel ya da grup derslerimize başvurabilirsiniz.

Dersler her pazartesi 19:00 – 21:30 00 arasında yapılmaktadır. Ücret: 200TL+KDV dahil. Bireysel ders almak isterseniz lütfen arayınız 0 212 263 10 63.Üzerinde rahat rahat tepinebileceğiniz kocaman bir alanımız var. Biraz performansınızı yükseltmeye ne dersiniz? Solo ya da eşlikli hareketlerle, hiç beklemediğiniz cevheri içinizden dans ederek çıkarabilirsiniz. Hep birlikte dans edip kondisyon kazanalım. Enerjimizi boşaltıp gülerek hayata karışalım.

Onur Alp Sancaktar ile Dans Eğitimi

Dans eğitmenimiz Onur Alp Sancaktar, beden ve ruh uyumunu sağlamak ve enerjisini arttırmak isteyenleri her perşembe 19:00 ile 20:30 arasında bekliyor. Küba müzik ve danslarını öğrenmek ve kendisi dansla geliştirmek isteyenleri bekliyoruz. Ayrıca hafta sonları geceleri yapılacak dans partimizde öğrendiklerinizi sergilemenin keyfini yaşayacaksınız.

Dersler her perşembe 19:00 – 20:30 arasında yapılmaktadır. Ücret: 200TL+KDV dahil. Bireysel ders almak isterseniz lütfen arayınız 0 212 263 10 63.Tanıtım videosu için tıklayınız...


Biraz gelenekselliği de ön plana çıkartalım istedik. Farklı spor alanlarımız olsun istedik. Bu yüzden işi biraz daha büyütüp zorlaştıralım istedik. Geleneksel kılıç derslerimize katılmaya ne dersiniz? Vücudumuzu biraz farklı çalıştıralım. Her ders çıkışı vücudunuzu biraz daha iyi kontrol ettiğinizi göreceksiniz. Unutulmaya yüz tuttuğunu düşündüğümüz kılıç kullanımı bu gün sinema ve televizyonda en çok izlenen sahneler arasında. Siz de denemelisiniz. Aldığınız kılıç dersiyle hem farklı bir spor dalını hem koreografiyi hem de müziği hissedeceksiniz.Tanıtım videosu için tıklayınız...

Elbette Sahne’ye at sokmuyoruz. Fakat Gümüş Dere/Kilyos da bir çiftliğimiz var. Yaptığı işe hakim 40 atımız ve başkanımız Abdullah var. Biraz atlı okçu yetiştirmek istiyoruz. Güzel savaş sahneleri hazırlayıp, biraz eğlenmek istiyoruz.

Abdullah Bal ve Onur Şenay’dan Atlı Okçuluk Eğitimi

Atlı okçuluk size beden ve ruh konsantrasyonunuzu sağlamada yardımcı olacak önemli bir spor branşıdır. Vücudunuzu kontrol etmenin yanı sıra denge sağlamayı öğrenerek beden ve ruhunuzu birlikte kullanmayı öğreneceksiniz. KatsSahne’nin iş ortağı olan İstanbul Atlı Okçuluk Kulübü’nün Kilyos’daki yerinde yapılacak eğitimlerde ulaşımınız tarafımızdan özel araçlarla sağlanacaktır.

Dersler her cumartesi ve pazar 16:00 – 18:30 arasında yapılmaktadır. Ücret: 600 TL (KDV dahil). Bireysel ders almak isterseniz lütfen arayınız 0 212 263 10 63.Instagram’ da Facebook’ ta fotoğraf paylaşmak çok güzel. Fotoğrafçılığa biraz daha profesyonel bakmaya ne dersiniz? Fotoğraf makinanızı tanımayı, kadraj ve ışık ayarı bilginizi yükseltmeye ne dersiniz? Indoor, outdoor turlarımız da var. Dolaşıp paylaşacağız.

Fotoğraf

Klasik anlamda fotoğrafçılık eğitimi almanın yanında Instagram, Facebook gibi pek çok dijital mecrada harika fotoğraflar paylamak isteyenler bu eğitimi çok sevecek. Eğitimlerimiz deneyimli fotoğraf sanatçıları tarafından veriliyor. Ayrıca fotoğraf turlarımız ile gezdiğimiz farklı yerleri de unutulmaz kılacağız.

Dersler her salı 19:00 – 20:00 arasında yapılmaktadır. Ücret: 300 TL (KDV dahil). Bireysel ders almak isterseniz lütfen arayınız 0 212 263 10 63.


Sinema, televizyon ve sahneden hep alışık olduğumuz vampirler, yaralı yüzler ya da çılgın yaratıklar nasıl yapılıyor biliyor musunuz? Biraz Plastik Makyaj teknikleri öğrenmek ister misiniz? Hatta bu teknikleri uygulamaya pek hayır diyeceğinizi sanmam. Zaten ilgilenmiyorsanız bu satırı okumamışsınızdır bile.


Biraz denge, biraz kondisyon, biraz marifet. En önemlisi cesaret etmek. En azından denemek. Profesyonel hocalarımızın eşliğinde bu deneyimi kazanmaya ne dersin?


Vücudumuzu baştan eğseydik şimdi neler yapardık? Demeyin. Şimdi jimnastik yapmaya başlayın, en azından bundan sonra vücudunuz ne yapacak görün.


KatsSahne, çocukları unutmadı. Çalışan anne ve babaların hafta sonu yoğunluğunda ister çocuğunu bırakabileceği isterse de birlikte olabileceği programlar hazırladık. Ayrıca çocuğunuz vakit geçirirken siz de eğitimlerimizden yararlanabilir ya da kafemizde bilgisayarınızla çalışabilirsiniz.

KatsSahne çocuk eğitimleri ile çocuğunuzun kendisini rahatça ifade etmesi, sosyal iletişim sağlaması için neşeli eğitimler veriyoruz.

Çocuklarımızı hayata hazırlarken en az okul eğitimleri kadar kişiliklerine uygun gelişim eğitimleri de önem taşıyor. Çocuğunuzun kendisini rahatça ifade edebilmesi, özgüvenini geliştirmesi ve en önemlisi hayata mutlu bir birey olarak katılabilmesi için drama eğitimleri size yol gösterecek.

KatsSahne bu nedenle her cumartesi çocuklara yönelik yaratıcı drama eğitimi veriyor. Onur Şenay ve Ümit İlban tarafından verilen eğitimlerde çocuklarımızın; 

-Kendisini iyi ifade edebilmesini,

-Beden ve ruh uyumunu sağlayabilmesini,

-Kişilik özelliklerini fark edebilmesini,

-Duygularını fark etmesi, tanıması ve kullanabilmesini,

-Öz güvenini fark etmesi ve kullanabilmesini,

-Ayrıntıları fark etmesi, ve kendi farklılıklarını ifade etmesini,

-Diğer çocuklarla rahatça iletişim kurup paylaşımda bulunmasını,

-Hayattaki zorluklarla baş edebilmeyi sağlamasını,

-Algı ve dikkat konusunda özelliklerini fark etmesi, geliştirmesi ve kullanmasını,

-Hayattan zevk almasını sağlayacak bilgi ve beceriler kazandırıyoruz

Çalışmalar 9-12 yaş gruplarında cumartesi günleri 15:30 – 17:30 arasında yapılmaktadır.  Aylık 4 ders bedeli 250 tl (Kdv dahil)

Atölyelerimiz hakkında bilgi almak için bize ulaşın.


Telefon: 0212 263 10 63 

Gsm:     0539 545 21 21

Telefon: 0212 213 31 11

Atölyeler
Adres : Müselles Sokak No:3 Esentepe - Şişli / İstanbul ( Gayrettepe Metro ve Zincirlikuyu Metrobüs Yakınında )
Telefon : 0212 263 10 63 - 0539 545 21 21