Etkinlikler

BUZUKİ ORHAN OSMAN VE ORKESTRASI

 • Müzik, dans, eğlence ve lezzetli bir menu ile 4 Mart Cumartesi Buzuki Orhan Osman yeniden Gayrettepe KATS Sahne'de 
  Rez: 05395452121 Yoğun istek üzerine, kaçıranlar ve yer bulamayanlar için Buzuki Orhan Osman ile Yeni Gazino Gecesi tekrar 4 Mart Cumartesi Gayrettepe KATS Sahne'de
  Ayakta 50 TL. Yemekli-İçkili Gazino 150 TL. Yemek servisi saat 20:00, konser saat 21:30'da başlıyor Adres: Müselles Sokak No:3 Gayrettepe - Gayrettepe Metro Çıkışı- 
  Biletix : http://www.biletix.com/etkinlik/UHB32/TURKIYE/tr

30-60-90 ile KATS Meyhane'de Muhabbet

 • 30-60-90 ile KATS Meyhane'de Muhabbet !
  Bu Cuma - 3 Mart 19:30 Aydın Boysan, Mustafa Alabora ve Mehmet Turgut, nam-ı diğer “30-60-90” 3 Mart'ta saat 19:30'da Katssahne'de olacaklar! 
  Gayrettepe KATS Sahne - Müselles Sokak No:3 Gayrettepe - Gayrettepe Metro Çıkışı- Yerlerimiz Sınırlıdır Rezervasyonunuzu Yapınız Gişe : 0539 5452121 Biletix : http://www.biletix.com/etkinlik/UHB13/TURKIYE/tr Kuşaklar arası değerlerin paylaşılmasının en güzel örneklerinden biri olan ve günlük yaşamlarındaki yakın dostluklarıyla tanınan Aydın Boysan, Mustafa Alabora ve Mehmet Turgut,nam-ı diğer “30-60-90” 3 Mart'ta Katssahne'de, yaşam ve dostluk üzerine keyifli bir sohbet gerçekleştiriyorlar...
  Kendi hayat serüvenlerinde farklı yaşları yaşayan üç isim, masalarında oturmaya özendirecek kadar ilgi çekici sohbetleriyle her kuşağı kendine hayran bırakıyor. “30-60-90” sohbetlerine katılanlar, üç farklı kuşağın başarılarını, meslek sırlarını, hayatta en mutlu oldukları anları kendilerinden dinleme şansını buluyorlar. Birbirinden değerli üç ismin, Rus çarlarından girip mimarlıktan çıktıkları, paylaştıklarıyla çoğaldıkları etkinliğe katılanlar, kuşaklar arası çok özel bir sohbete tanıklık ediyorlar.

AŞK LİSTESİ

 • İdealinizdeki insanı yaratmak için 10 özellik seçmeniz gerekse hangilerini tercih ederdiniz? 

  Özdemir Çiftçioğlu yönetiminde Onur Şenay, Ümit İlban ve Pamela Spence’in başrollerini paylaştığı "Aşk Listesi" 8 Aralık Salı günü KATS Sahne'de perde diyor. Norm Foster'ın yazdığı Menekşe Uçaroğlu'nun çevirdiği ve Tiyatro Şenay yapımı olan "Aşk Listesi", aşk, kadın, erkek ve yaşam üzerine eğlenceli, sürprizlerle dolu ve düşündüren iki perdelik bir oyun.

  Aşkınızı Nasıl Alırdınız? Hayallerinizde yarattığınız kadının ya da erkeğin nasıl olmasını dilerdiniz? Uzun ya da kısa boylu, yeşil, mavi veya siyah gözlü. Uzun saçlı, kısa saçlı, sarışın, esmer, kızıl. Güzel vücutlu, sportmen, işinde başarılı, zengin, fakir ya da idare eder. Ya da hayallerinizde ki insan; duygusal, aşk dolu, anlayışlı, yani sadece sizi seven ve sevilmeyi bekleyen biri... Hangisi? Belki hepsi, belki hiç biri… 

  Ve şimdi sizden, bütün bu özelliklerden on tanesini seçerek karışık bir liste yapmanızı istesek acaba nasıl bir liste yapardınız? Erkek, kadın, yalnızlık, aldatma, ilişkiler ve aşk üzerine yazılmış çok eğlenceli romantik bir komedi izlemek istiyorsanız sizi Tiyatro Şenay'ın "Aşk Listesi" oyununa bekliyoruz. 

  Yazan: Norm Foster 
  Çeviren: Menekşe Uçaroğlu 
  Yöneten: Özdemir Çiftçioğlu 
  Oyuncular: Onur Şenay, Ümit İlban, Pamela Spence 
  Kostüm: Oxana Cozlova 
  Dekor: Sırrı Topraktepe 
  Işık Tasarım: Yüksel Aymaz

KADER ARKADAŞIM

 • Onur Şenay'ın yönettiği "Kader Arkadaşım" tiyatro oyunu, izleyicisyle buluşmaya devam ediyor. 

  "Aralarında kurdukları eşsiz ortaklıkla birbirinden farklı projeleri bir araya getiren Kats Sahne, Aşk Listesi'nden sonra şimdi de John Mortimer'ın yazdığı Kader Arkadaşım isimli oyun ile sezona hızlı bir giriş yapmak için hazırlıklarını sürdürüyorlar. Tiyatro sahnesine ilk adımını atan Kamuran Akkor, uzun zamandır Onur Şenay ile birlikte oyunculuk üzerine çalışmalarda bulunuyordu. Artık hazır olduklarına inanan Kamuran Akkor ve Onur Şenay 22 şubat 20:30'da Kader Arkadaşım isimli tek perdelik komedi oyunuyla Kats Sahne de, sahne diyecek. John Mortimer'in yazıp Zeynep Küpeli'nin çevirdiği tek perdelik komedi oyununu Onur Şenay yönetti. Kamuran Akkor ve Özden Çiftçi'nin oynadığı oyun daha şimdiden dikkatleri üzerine çekti. 

  Oyunun Konusu Hayattan beklentisi kalmamış bir suçlu (Kamuran Akkor), hayatında daha önce hiçbir davaya girmemiş ve meslek aşkıyla yanıp tutuşan bir avukat (Özden Çiftçi) kafa kafaya verirse ne olur? Hayatlarını kaçırmış bu iki insan ortak bir noktada nasıl buluşur ve kim kime yardım eder? Hayat öyle sürprizlere yol açar ki, bazen kim kime yardım eder anlayamayız. Birbirlerini tanımayan iki kadın bir anda kader arkadaşı olurlar. Birlikte girmeleri gereken bir dava ve iki kafadarın mutlu olmaları gereken bir sonuç beklentisi. 

  Gerisini merak ediyorsanız Tiyatro Şenay'ın yeni oyunu Kader Arkadaşım isimli komedi oyununa tüm tiyatroseverleri bekliyoruz."

  Yazan: John Mortimer 
  Çeviren: Zeynep Küpeli 
  Yöneten: Onur Şenay
  Dekor-Kostüm: Oxana Cozlova 
  Uygulayan: Sırrı Topraktepe Afiş-
  Fotoğraf: Fethi Karaduman 
  Afiş-Tasarım: Berkcan Okar 
  Oynayanlar: Kamuran Akkor-Özden Çiftçi

PATRON

 • Tiyatro Şenay' dan yepyeni bir oyun! Issız Adam filmi ile kalplere taht kuran Cemal Hünal ve Onur Şenay'ın rollerini paylaştığı yeni oyun PATRON`u kaçırmayın... 

  Jason Milligan`ın kaleme aldığı, müzik ve ses efektleri Gülhan Eralp, ışık ise Cengiz Orhonlu tarafından tasarlanıyor. Kara Komedi dalında dikkatleri üzerine çekecek olan PATRON oyununda Sadık karakteri Cemal Hünal'a, Okan karakteri ise Onur Şenay'a emanet. Çocukluk arkadaşı olan iki kafadar Sadık (Cemal Hünal) ve Okan (Onur Şenay) birlikte Patron adı verdikleri bir mafya lideri için çalışmaktadırlar.

  Patron'un ölüm talimatı verdiği birini öldürürler, fakat yanlış kişiyi öldürdüklerini fark ederler. Patron'un gazabından çok korkan iki kafadar, Patrona gidip durumu kendi ağızlarından anlatmak isterler. Oyunda daha önce denenmemiş bir sistem kurgulanıyor. Normalde Patron karakteri, Tamer Karadağlı sesi ile sahnede duyuluyor. Fakat zaman zaman, sürpriz isimler Patron karakterini canlandıracak...

Clean Clean With Green İngilizce Çocuk Oyunu KatsSahne 'de

 • Clean Clean With Green İngilizce Çocuk Oyunu Kats Sahne'de...     

  OYUNUN ÖZETİ: Üçgen, Kare ve Daire adlı şekil temizlikçiler aynı anda bir parkı temizlemeye gelirler ve kimin o parkın asıl temizlikçisi olduğuna ve parkı kimin temizleyeceğine bir türlü karar veremezler. Sonunda akıllarına bir fikir gelir. Bir yarışma düzenlemeye karar verirler. Bu yarışmayı kazanan parkın gerçek temizlikçisi olacaktır. Ancak bu yarışmayı üçü de kazanınca işler yeniden karışır. Şekiller sonunda parkın aslında hepimizin ortak yaşam alanı olduğuna karar verir ve parkı seyircilerle birlikte temizlemeye karar verirler. Ve kazanan dostluk olur.

  SUMMARY: Triangle, Square, and Circle named shape cleaners come to a park at the same time and can’t decide who the main cleaner is and who will clean the park. Then they have an idea; a song contest. The winner will be the main cleaner of the park. But in the consequence of that everyone wins the contest, things don’t go well again. Finally shapes decide that actually the park is their shared area and clean the park with the help of audience. And friendship wins.

  Oyun,Cumartesi günü, Saat 13:00 'de KATS Sahne' de

Turunç'un Bahçesi KatsSahne 'de

 • Turunç'un Bahçesi Kats Sahne'de...     

  Oyunun Özeti : Kardeş olan Toprak’la İnci’nin evlerinde canları sıkılmaktadır. İnci ve sınıf arkadaşı olan Efe’nin masal yazma ödevini hep birlikte yapmaya karar verirler. Kukla kursuna giden Toprak’ın konuyla ilgili harika bir fikri vardır. Toprak kuklalarını çıkarınca işler daha heyecanlı, eğlenceli bir hale dönüşür ve birden kendi yazdıkları masalın içinde bulurlar kendilerini.

  Oyun,Pazar günü, Saat 13:00 'de KATS Sahne' de

Tiyatro Pan ilk oyunu olan Bilge Aşçı KatsSahne 'de

 • Tiyatro Pan ilk oyunu olan Bilge Aşçı Kats Sahne'de...     

  Tiyatro Pan ilk oyunu olan Bilge Aşçı'yı çocuklar için büyük bir özen ve heyecanla hazırladı. Her ayrıntı titizlikle düşünüldü,incelendi ve uygulandı.Sıra çocuklarla buluşmaya geldi! 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda KATS SAHNE'de... Unutmayın, her çocuk özeldir...

  Oyun,Cumartesi günü, Saat 13:00 'de KATS Sahne' de

Aldırma Gönül KatsSahne 'de

 • “Aldırma Gönül” Kats Sahne'de...     

  Beş şair gönül adamının cezaevi yıllarından kesitler sunan, zamanda yolculuğa çıkaran tek kişilik çarpıcı bir performans. Aşk’a tutsak ve şairlerin hapishane günlerinin yansıdığı onlarca mısrada gerçekliğini kaybetmiş, izleyicisine ters köşe yaptıran bir adamın hikâyesi. Beş Şair, Bir Adam ve Yesari ... “Gönlünde barındırdığını aklından çıkarsan ne fayda Yesari?” diye sorar adam... İç çatışması, dönüşümü, sevdası ve finaldeki çıkışıyla aslında hepimizin, günün birinde bu durumda olabileceğini anlatıyor. Ve Nazım’ın sözünü tekrarlıyor peşi sıra... “yeter ki, kararmasın sol memenin altındaki cevahir”. Ortada bir suç varsa üstleneyim istedim. Tüm sorumluluk bana ait dedim. Yardım ve yataklık edenim, işbirlikçim olmadı dedim. Taammüden, bilerek ve isteyerek sevdim dedim. Sevdim mi dedim? Olur mu öyle şey Yesari? Sevdim olur mu? Sevmenin di’li geçmiş zamanı olur mu? Haksızlığın gölgesinde ziyan edilen hayatların hesapları altında ezilmiş, zihninin hapishanesin de tutsak, kaybedilmiş bir aşkın ve ömrün düşündüren öyküsüdür "Aldırma Gönül"

  Yazan:Özgür AKÇAYYöneten:Özgür AKÇAY 
  Oyuncular:Arda ESEN
  Oyun Süresi:Tek Perde 75 dk
  Yaş Sınırı:13 Yaş Üzeri

Kader Arkadaşım KatsSahnede - Kamuran Akkor-Özden Çiftçi başrollerde..

 • Kader Arkadaşım KatsSahnede..     

  Hayattan beklentisi kalmamış bir suçlu(Kamuran Akkor), hayatında daha önce hiçbir davaya girmemiş ve meslek aşkıyla yanıp tutuşan bir avukat(Özden Çiftçi) ile kafa kafaya verirse ne olur? Hayatlarını kaçırmış bu iki insan ortak bir noktada nasıl buluşur ve kim kime yardım eder? Gerisini merak ediyorsanız; Bu akşam sizi Kamuran Akkor’un ilk tiyatro oyunu olan; "KADER ARKADAŞIM"ı izlemeye davet ediyoruz.

  Oyun,Çarşamba akşamı, Saat 20:30 'da KATS Sahne' de

  Yazan: John Mortimer Çeviren:Zeynep Küpeli 
  Yöneten:Onur Şenay
  Oyuncular:Kamuran Akkor-Özden Çiftçi
  www.tiyatrosenay.com www.katssahne.com

Aşk Listesi KATS Sahne'de - Pamela Spence - Onur Şenay ve Ümit İlban başrollerde..

 • Aşk Listesi KATS Sahne'de..     

  Pamela Spence, Onur Şenay ve Ümit İlban’dan ‘Aşk Listesi’.

  İdealinizdeki insanı yaratmak için 10 özellik seçmeniz gerekse hangilerini tercih ederdiniz? 
  Özdemir Çiftçioğlu yönetiminde Onur Şenay, Ümit İlban ve Pamela Spence’in başrollerini paylaştığı ‘Aşk Listesi’, KatsSahne' de. Norm Foster’ın yazdığı Menekşe Uçaroğlu’nun çevirdiği ve Tiyatro Şenay yapımı olan ‘Aşk Listesi’, aşk, kadın, erkek ve yaşam üzerine eğlenceli, sürprizlerle dolu ve düşündüren iki perdelik bir oyun.

  Aşkınızı Nasıl Alırdınız? 
  Hayallerinizde yarattığınız kadının ya da erkeğin nasıl olmasını dilerdiniz? Uzun ya da kısa boylu, yeşil, mavi veya siyah gözlü. Uzun saçlı, kısa saçlı, sarışın, esmer, kızıl. Güzel vücutlu, sportmen, işinde başarılı, zengin, fakir ya da idare eder. Ya da hayallerinizde ki insan; duygusal, aşk dolu, anlayışlı, yani sadece sizi seven ve sevilmeyi bekleyen biri... Hangisi? 

  Belki hepsi, belki hiç biri… Ve şimdi sizden, bütün bu özelliklerden on tanesini seçerek karışık bir liste yapmanızı istesek acaba nasıl bir liste yapardınız? 

  Erkek, kadın, yalnızlık, aldatma, ilişkiler ve aşk üzerine yazılmış çok eğlenceli romantik bir komedi izlemek istiyorsanız sizi Tiyatro Şenay’ın ‘Aşk Listesi’ oyununa bekliyoruz.


  Yazan: Norm Foster Çeviren: Menekşe Uçaroğlu 
  Yöneten: Özdemir Çiftçioğlu 
  Oyuncular: Onur Şenay, Ümit İlban, Pamela Spence.
  Kostüm : Oxana Cozlova Dekor : Sırrı Topraktepe Işık Tasarım: Yüksel Aymaz 
Atölyeler
Adres : Müselles Sokak No:3 Esentepe - Şişli / İstanbul ( Gayrettepe Metro ve Zincirlikuyu Metrobüs Yakınında )
Telefon : 0212 263 10 63 - 0539 545 21 21