Etkinlikler

AŞK LİSTESİ

 • İdealinizdeki insanı yaratmak için 10 özellik seçmeniz gerekse hangilerini tercih ederdiniz? 

  Özdemir Çiftçioğlu yönetiminde Onur Şenay, Ümit İlban ve Pamela Spence’in başrollerini paylaştığı "Aşk Listesi" 8 Aralık Salı günü KATS Sahne'de perde diyor.

  Norm Foster'ın yazdığı Menekşe Uçaroğlu'nun çevirdiği ve Tiyatro Şenay yapımı olan "Aşk Listesi", aşk, kadın, erkek ve yaşam üzerine eğlenceli, sürprizlerle dolu ve düşündüren iki perdelik bir oyun. Aşkınızı Nasıl Alırdınız? Hayallerinizde yarattığınız kadının ya da erkeğin nasıl olmasını dilerdiniz? Uzun ya da kısa boylu, yeşil, mavi veya siyah gözlü. Uzun saçlı, kısa saçlı, sarışın, esmer, kızıl. Güzel vücutlu, sportmen, işinde başarılı, zengin, fakir ya da idare eder. Ya da hayallerinizde ki insan; duygusal, aşk dolu, anlayışlı, yani sadece sizi seven ve sevilmeyi bekleyen biri... Hangisi? Belki hepsi, belki hiç biri… 

  Ve şimdi sizden, bütün bu özelliklerden on tanesini seçerek karışık bir liste yapmanızı istesek acaba nasıl bir liste yapardınız? Erkek, kadın, yalnızlık, aldatma, ilişkiler ve aşk üzerine yazılmış çok eğlenceli romantik bir komedi izlemek istiyorsanız sizi Tiyatro Şenay'ın "Aşk Listesi" oyununa bekliyoruz. 

  Yazan: Norm Foster Çeviren: Menekşe Uçaroğlu Yöneten: Özdemir Çiftçioğlu Oyuncular: Onur Şenay, Ümit İlban, Pamela Spence Kostüm: Oxana Cozlova Dekor: Sırrı Topraktepe Işık Tasarım: Yüksel Aymaz

KAMURAN AKKOR

 • Kamuran Akkor ile Gazino Gecesi 25 Mart Cumartesi Gayrettepe KATS Sahne'de 

  Yemekli-İçkili Gazino 150 TL. Yemek servisi saat 20:00'de 
  Fasıl : 20:30 Konser saat 21:30'da

  Rezervasyon : 05395452121 ya da Biletix : http://www.biletix.com/etkinlik/UHB16/TURKIYE/tr

MİRKELAM

 • Mirkelam, "Denizin Arka Yüzü" isimli yeni albümü ve en sevdiğiniz eski şarkıları ile 17 Mart Cuma Gayrettepe KATS Sahne'de

  Adres: Müselles Sokak No:3 Gayrettepe bilet 45 TL. Gişe :05395452121 
  Biletix : http://www.biletix.com/etkinlik/UHB15/TURKIYE/tr

CEMAL HÜNAL İLE "RUŞENALİ VE DELİLER"

 • "Issız Adam" Filmi ile Geniş bir izleyici kitlesine ulaşan Cemal Hünal 10 Mart'ta bu sefer "Ruşen Ali & Deliler" adlı grubu ile en güzel Türk ve Yabancı Cover Parçalar ile karşınızda. 

  Konser Gayrettepe KATS Sahne'de Saat 21:30'da Bilet 35 TL. Biletler KATS Gişe 05395452121 ve Biletix'de http://www.biletix.com/etkinlik/UHB14/TURKIYE/tr

GÖKHAN SEZEN KONSERİ

 • KATS Sahne, Cumartesi gecelerini gazino programlarına ayırdı. Her cumartesi,

  "Yeni Gazino" günlerinde birbirinden önemli sanatçıları ağırlayacak olan KATS Sahne, yemek eşliğinde felekten bir gün çalıyor. Mutfağı kısa sürede nam salmış olan KATS Sahne’de, mutfak ödüllü şef Hakan Bilge Yaman’dan soruluyor. İTÜ Türk Müziği Devlet konservatuarı Ses Eğitimi Bölümü Mezunu... Master yıllarında TRT ye dahil oldu. 

  Radyo ve Televizyon da birçok programda ayrıca Trt dışında yurt içi ve yurt dışında birçok Sahne ve konserlerle Alaturka dinleyicisinin beğenisini topladı. Trt de 20. Yılını süren Gökhan Sezen'in ayrıca geçmişte müzik raflarında Aşk masalından şarkılar, Yorumcu, Asalet isimli albümleri de yer almıştır.

   *Yemek servisi saat 20:00'da başlayacaktır.

YÜKSEK SADAKAT KONSERİ

 • Türk rock müziğinin sevilen gruplarından Yüksek Sadakat, KATS Sahne`de... 

  "Belki Üstümüzden Bir Kuş Geçer", "Kafile", "Haydi Gel İçelim", "Aşk Durdukça", "Ben Seni Arayamam" gibi hitleriyle tanınan, ülkenin en iyi rock gruplarından Yüksek Sadakat, en özel bir performanslarından biriyle rockseverlerle buluşuyor.

  Yaşama dair birçok konuyu daha önce kimsenin söylemediği gibi söyleyen, vurucu şarkı sözleri ve besteleri ile bir anda geniş bir hayran kitlesi edinen grup; müziğinde rock'ın farklı dönem ve alt türlerine ait unsurları, Türk coğrafyasına mal olmuş müzikal motiflerle birleştirdi ve bunu yaparken rock'ın enerjisini kaybetmemeye özen gösterdi.

BUZUKİ ORHAN OSMAN KONSERİ

 • Balkan ezgileri ve fusion alanında nam salan Buzuki Orhan, 18 Şubat'ta Kats Sahne'de sizlerle....

  KatsSahne, Cumartesi gecelerini gazino programlarına ayırdı. Her cumartesi, "Yeni Gazino" günlerinde birbirinden önemli sanatçıları ağırlayacak olan KatsSahne, yemek eşliğinde felekten bir gün çalıyor. Mutfağı kısa sürede nam salmış olan Kats Sahne’de, mutfak ödüllü şef Hakan Bilge Yaman’dan soruluyor.

  Buzuki Orhan Balkan ezgileri ve fusion alanında nam salmış bir sanatçı. İlk müzik enstrümanını 4 çivi ve iki çamaşır teli ile yaptığı günden beri müziğini başarı ile icra eden Orhan Osman, müziğe Yunanistan Gümülcine’de başladı. 1996 yılında İstanbul’a yerleşti ve müzik çalışmalarına burada devam etti. Buzuki Orhan, Türkiye’de yaptığı aranjmanlar ve cover’lar ile Balkan müziğinin en önemli temsilcisi olarak anılıyor.

PİNHANİ KONSERİ

 • Alternatif rock gruplarından Pinhani, 17 Şubat'ta KATS Sahne'de en sevilen şarkılarını seslendirecek. 

  Pinhani, 2004 yılında Zeynep Eylül Üçer ve Sinan Kaynakçı tarafından kurulduktan sonra; gitarda Akın Eldes, davulda Cem Aksel'in de katkılarıyla albümleri "İnandığın Masalları" çıkardı. Tıpkı gruplarının "gizli" anlamına gelen "Pinhan" sözcüğünden türeyen adı gibi, onlar da müzik piyasasında gizliden gizliye ilerlediler ve kendilerine sağlam bir dinleyici kitlesi edindiler. "Kavak Yelleri" adlı televizyon dizisinin müziklerini yapmaya başladıktan sonra dinleyici kitlesini hızla artıran Pinhani, dizinin katkısıyla şarkıları bilinen ve davet edildikleri televizyon programlarında seçici olarak kendilerini medyada çok göstermeyen bir grup olarak kalmayı tercih etti. Farklı tarzı ve melodik yapısıyla diğer müzik gruplardan sıyrılan ve yarının önemli rock gruplarından olmayı hedefleyen Pinhani, "İnandığın Masallar" adlı ilk albümünden sonra ikinci albümünü de 2008 Nisan ayında çıkarttı. 

  2011 yılı içerisinde internet üzerinden "Yitirmeden", "Değirmendeki" ve "Eylül" parçalarını dinleyicileri ile paylaşan Pinhani, 2012 yılının Şubat ayında bu üç parçanın da içinde bulunduğu "Başka Şeyler" albümünü çıkardı. 2013 yılının Mart ayında Pinhani, grup üyelerinden Selim Aydın'ın evinde yapılan akustik konserin kayıtlarından oluşan "Canlı Yayın" albümünü çıkardı ve bu konserde iki yeni şarkının yanı sıra, daha önce yayınladıkları bazı şarkılarının yeni versiyonları, Sertab Erener'in albümünde yer alan Pinhani şarkıları ve konserlerde çaldıkları gruba ait olmayan birkaç şarkıya yer verdi. İki şarkıda misafir olarak Karadeniz müziğinin en önemli seslerinden Ayşenur Kolivar ve Kolektif İstanbul'dan Richard Laniepce gruba eşlik ederken, sadece akustik enstrümanların kullanıldığı bu konser kaydı; 1980'li yıllarda yapılan Çekirdek Sanatevi dinletilerinden ilham alınarak yapıldı.

HÜSNÜ ARKAN KONSERİ

 • Müzik eleştirmenleri tarafından Türkiye'nin en iyi yorumcularından biri olarak gösterilen Hüsnü Arkan, sevilen şarkılarıyla İstanbul’un yeni sanat ve eğlence merkezi Kats Sahne’de!

  Temmuz 1991'de "Bir Yalnızlık Ezgisi" isimli ilk solo albümünü yayımlayan Hüsnü Arkan, Emin İgüs'ten sonra 1993'te "İstavrit" albümüyle vokalist, söz yazarı ve besteci olarak Ezginin Günlüğü'ne katıldı. Nadir Göktürk ile birlikte 1993'ten bu yana çıkan Ezginin Günlüğü albümlerinin mimarlarından olan Arkan, aynı zamanda "Ölü Kelebeklerin Dansı", "http:// Menekşeler Atlar ve Oburlar", "Uzun Bir Yolculuğun Bittiği Yer", "Uyku", "Mino'nun Siyah Gülü" “Hırsız ve Burjuva” adlı altı romanının yanında Hiçe Doğru ve “Naş” adlı iki şiir kitabı yayınlandı. 

  2010 yılında Ezginin Günlüğü grubundan ayrılan sanatçı, 13 Ocak 2011'de "Solo" isimli ikinci albümünü yayımladı. İlk single çalışması olan 5 Mayıs'ı Ekim 2011'de piyasaya süren Hüsnü Arkan, 4 Mart 2013 tarihinde ise "Yalnız Değiliz" isimli üçüncü albümüyle adından söz ettirdi. 

  Etkinlik hakkında bilgi almak için 0539 545 21 21 ‘den bize ulaşabilirsiniz. BİLETİX

YENİ TÜRKÜ KONSERİ

 • Yeni Türkü, 27 Ocak’ta İstanbul'un yeni sanat ve eğlence merkezi Kats Sahne’de! 

   "Şimdi ve Sonra... Yeni Türkü... Adını albümde bir şarkı olarak yer alan Yılmaz Erdoğan’ın "Ankara" şiirinin dizelerinden alan yeni albüm, 10 yeni Yeni Türkü şarkısı içeriyor. Albümün çıkış parçası “Böyle Gitmez”, Cengiz Onural ve Derya Köroğlu imzalı... Şarkı radyolarda ve TTNet Müzik platformunda dinleyiciyle buluşmaya başladı. 

  Derya Köroğlu, Erkin Hadimoğlu, Serdar Barçın ve Furkan Bilgi hem yepyeni şarkılar hem de klasik Yeni Türkü repertuvarı ile sahnede olacak."

  Etkinlik hakkında bilgi almak için 0539 545 21 21 ‘den bize ulaşabilirsiniz.

Rock Parti: Kupa Band KatsSahne 'de


 • Rock Parti: Kupa Band Kats Sahne'de...     

  Kupa, 30 Nisan Cumartesi gecesi Türkçe ve Yabancı Rock repartuarıyla Kats Sahne'de dinleyenleriyle buluşuyor! Bu muhteşem rock party için yerinizi şimdiden ayırtın!

  Kupa, Nisan 2010'da İlker Özbek ve Bora Ok tarafından kuruldu ve günümüze kadar olan süreçte, çok sayıda konser verdi. 2015 Haziran ayında değerli müzisyen Alen Konakoğlu prodüktörlüğünde, ilk albümü olan; 'Yalancı Şehir'i yayınlayan Kupa, ilk video kliplerini, albümdeki parçalardan "Hoşçakal"a çekti. Kupa, tüm iştahıyla üretmeye ve konserlere devam etmektedir.

  Konser Cumartesi gecesi, Saat 22:00 'da KATS Sahne' de

  Vokal-Gitar:İlker Özbek
  Davul:Bora Ok
  Gitar:Gökhan Özkaya
  Keman-Back Vokal:Melike Çetin

Kats Sahne Latin Gecesi - Vol:1

 • 5 Mart Cumartesi akşamı saatler 21.00'i gösterdiğinde, Kats Sahne'de dans başlamış olacak!

  Latin dans severlere unutulmaz bir geceye davet ediyoruz; Salsa, Bachata, Cha Cha Cha gibi en beğenilen latin dansları ve sürpriz gösterilerin olacağı gecede, Türkiye'nin önde gelen dans okullarında eğitmenlik yapan Hülya Yılmaz ve Onur Alp Sancaktar bize eşlik edecekler. Yine Türkiye'nin tanınmış latin dj'lerinden DJ Free ve DJ İzzet, gece boyu tempoyu hiç düşürmeyecekler. İki ayrı salonda birden dans edilecek bu gecede bize eşlik eder misiniz? 

   Giriş 30 TL (İlk içki dahil)

Hakan Küfündür İle Geçmişten Günümüze Nostalji Feat. Kamuran Akkor

 • Muhteşem bir müzik ziyafetine hazır mısınız? 


  Hakan Küfündür İle Geçmişten Günümüze Nostalji Feat. Kamuran Akkor 2 Mart Çarşamba akşamı Kats Sahne'de! 

  2 Mart Çarşamba gecesi Türk müziğinin dev ismi Kamuran Akkor ve 70's 80's 90's akımının Türkiye'deki öncü ismi DJ Hakan Küfündür akıllarda iz bırakacak bir organizasyonda KatsSahne'de sevenleriyle buluşuyor. Siz de bu muhteşem geceye katılmak ve geçmişten günümüze unutulmayan eserlerle kulağınızın pasını silmek istiyorsanız size tavsiyemiz şimdiden yerinizi ayırmanız. 

  Rezervasyon için: 0212 263 10 63 - 0539 545 21 21 - 0533 435 35 83

Pamela Spence Konser

 • Pamela 13 Şubat Cumartesi Kats Sahne’de: 
  Sıradışı bir konser, sıra dışı bir parti ve sıra dışı bir gece… 

  13 Şubat’ı 14 Şubat’a bağlayan gece için harika bir önerimiz var. Kats Sahne’de Pamela konseri ve teatral bir parti sizleri bekliyor olacak. 

  'Partileme' de sıra dışı boyut yaşayacağınız gecede Pamela ile bambaşka bir konsepte imza atıyoruz.

   Eğer sen de yalnızlığına son vermek ve belki de ruh eşini bulmak istiyorsan Kats Sahne'ye gel; parti seni çağırıyor!  Biletler Biletix ve Kats Sahne gişesinde temin edilebilir.

  BİLETİ SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN

İranlı sanatçı Ramin Farhangniya, büyüleyici sesi ile 14 Şubat akşamı KatsSahne'de!

 • İranlı sanatçı Ramin Farhangniya, büyüleyici sesi ile 14 Şubat akşamı KatsSahne'de! 

  İran'ın güçlü yorumcularından Ramin Farhangniya, şehrin yeni sanat mekanı KatsSahne'de konser verecek. Ramin Farhangniya, duygusal yorumu ve güçlü sesi ile dinleyenleri derinden etkileyeceği bu gecede birbirinden güzel şarkıları seslendirecek. 

  Sanatçı İran'ın önemli okullarından olan Ferhango Honer'de nota, solfej ve nazariyat eğitimi aldı ve hocası ünlü akerdeon virtüözü Ali Aghapur'un güçlü sesini fark etmesiyle yorumculuk serüvenine başladı. Daha sonra Azerbaycan Bakü Konservatuvarı'nda çok değerli hocalarla çalışma fırsatı bulan Farhangniya, müzik eğitimini burada tamamladı. 

  Müziğin birleştirici gücünden yararlanan ve şarkılarını dünya barışına adayan Ramin Farhangniya, Azerbaycan'ın unutulmaz klasiklerinin yanı sıra Farsça, Türkçe, Lazca, Yunanca, Kürtçe, Rusça, Gürcüce, Ermenice dillerinde seslendirdiği eserlerle müzikseverlerle buluşuyor..  

  Biletler Biletix ve Kats Sahne gişesinde temin edilebilir.

  BİLETİ SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN
Atölyeler
Adres : Müselles Sokak No:3 Esentepe - Şişli / İstanbul ( Gayrettepe Metro ve Zincirlikuyu Metrobüs Yakınında )
Telefon : 0212 263 10 63 - 0539 545 21 21